Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2016, 12, №50

Шановні читачі!

Минулого тижня Верховна Рада прийняла в першому читанні два важливі законопроекти. Перший із них (№ 5130) готує вітчизняне законодавство до двократного підвищення мінімальної зарплати. Зверніть увагу: поки що це не підвищення мінімалки, а лише підготовка до нього. Саме підвищення – прерогатива винятково Закону про держбюджет.

Другий законопроект – той самий широко розрекламований мінфінівський № 5368, який урізає повноваження фіскальної служби, відбирає в неї адміністрування баз даних, запроваджує єдиний реєстр заявок на відшкодування ПДВ і робить ще дуже багато корисного для платників податків.

Але варто розуміти, що наразі це було лиш перше читання. До другого читання ще багато чого може змінитись, навіть в останній момент перед голосуванням. Як це відбувається – ми пам'ятаємо з минулих років. Одне вже зрозуміло цілком точно: цього року ми знову отримаємо "подарунок під ялинку". Тому готуємося вивчати нововведення. Щойно закони буде остаточно прийнято, ми відразу приступимо до детального аналізу, аби Новий рік ви могли зустріти у всеозброєнні. Попереджений – значить озброєний.

З повагою

Юрій Циганок, керівник бухгалтерського напрямку компанії ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua