Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2016, 12, №51

Шановні читачі!

Минулого тижня Нацбанк повідомив про тимчасове згортання лібералізації – з 16 грудня набрала чинності відповідна постанова. Щоправда, регулятор запевняє, що безстроковість цієї постанови не означає відмову від подальшої валютної лібералізації, просто вирішив прибрати календарні строки, які могли хибно тлумачитися учасниками ринку як часові орієнтири.

До уваги платників акцизного податку: головний фіскальний орган листом повідомив про те, що вперше акцизну декларацію за новою формою необхідно подавати за грудень, тобто не пізніше 20 січня 2017 року.

Тему номера присвячено ресторанному господарству, адже це, з одного боку, один із стабільно прибуткових напрямів бізнесу, а з іншого – постійна гонитва за клієнтом вимагає частих переформатувань, що потребує правильного відображення в обліку. Запевняю, буде цікаво.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua