Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 01, №04

Шановні читачі!

І січень, і лютий традиційно є "гарячими" в плані подання звітності. Тож поточний номер видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН присвячено саме цій темі. І це не випадково, адже якщо навіть немає майже нічого нового, відновити інформацію не буде зайвим.

Крім того, хочу повідомити вам, що один Реєстр заяв на бюджетне відшкодування ПДВ, найімовірніше, буде запроваджено лише з 1 березня 2017 року. Так принаймні сказано у відповідному кабмінівському проекті, а до 1 березня бюджетне відшкодування здійснюватиметься (чи накопичуватиметься) за правилами 2016 року.

Також не так давно з'явився проект постанови Кабміну щодо інспекційних перевірок з питань праці. І увагу привертає те, що за наявності службового посвідчення інспектори з праці мають право безперешкодно, без попереднього повідомлення і в будь-яку годину доби здійснювати інспекційні візити.

Тож, очевидно, "далі буде краще – далі буде веселіше".

Залишайтеся з нами! Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua