Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 01, №05

Шановні читачі!

"Мавр зробив свою справу, мавр може йти", – імовірно, подумали наші законодавці та, прийнявши перед Новим роком численні податкові зміни, з почуттям виконаного боргу пішли на парламентські канікули до 7 лютого. Подалися відпочивати, залишивши платників податків розбиратися в тих "ребусах", які наприймали. І за цим заняттям у нас із вами минув практично весь січень.

25 січня компанія ЛІГА:ЗАКОН провела для своїх клієнтів традиційний для початку року великий бухгалтерський семінар. При цьому всі учасники – як слухачі, так і експерти – відзначили дуже спокійну доброзичливу атмосферу заходу. Все-таки минулими роками була деяка нервовість, пов'язана з обсягом змін, які потрібно було швидко вивчити й ураховувати в роботі.

Податкових змін і цього разу виявилося багато. Але чи то вони вже не такі суттєві (хоча тільки-но "трудові" штрафи чого варті), чи то бухгалтери вже адаптувалися до подібних потрясінь. А найімовірніше – і те, і інше. "Усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими", – сказав майже півтора століття тому німецький філософ Фрідріх Ніцше. Але ж сказав наче про українського бухгалтера!

З повагою

Юрій Циганок, керівник бухгалтерського напрямку компанії ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua