Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 02, №08

Шановні читачі!

За багаторічною традицією, вслід за черговими новорічними ПДВ-змінами в Податковому кодексі змінюються форми податкової накладної та декларації. 2017 рік не буде винятком – ДФСУ з Мінфіном уже підготували проект змін, про які ви можете прочитати у коментарі в цьому номері.

А на завершення деклараційної кампанії з податку на прибуток ДФСУ вирішила випустити великий лист на тему "Як жити далі" з комплексним оглядом змін з податку на прибуток, що набули чинності з 1 січня 2017 року. Подібні листи завжди дуже корисні, оскільки дають змогу "звірити годинник" з податківцями – переконатися, що ми з ними однаково розуміємо законодавчі зміни.

Рубрику "Тема номера" цього разу присвячено системі електронного адміністрування реалізації палива. Новації, внесені до неї з початку року, вирішили деякі проблемні питання, але не всі. Залишається низка проблем, які можуть роз'яснити тільки офіційні органи. Сьогодні ми докладно заглибимося в ці питання, проаналізуємо як законодавчі норми, так і наявні роз'яснення.

Поряд з питаннями загальної системи оподаткування не забули ми і про спрощенців. Незважаючи на те, що строк подання декларації з єдиного податку 4 групи добігає кінця, спір між Держгеокадастром і Мінфіном щодо індексації грошової оцінки сільськогосподарських угідь за 2016 рік може продовжитися. Про це ми також розповідаємо у цьому номері.

Загалом, номер, як завжди, вийшов цікавим і насиченим. Залишайтеся з нами, читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою

Юрій Циганок, керівник бухгалтерського напряму компанії ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua