Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 03, №12-13

Шановні читачі!

Як ви напевно помітили, у березні наше видання вийшло двома здвоєними номерами. Це пов'язано з тим, що незабаром ми готуємо більш тісну інтеграцію аналітичних матеріалів БУХГАЛТЕР&ЗАКОН з інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Разом з тим ми зробили все, щоб і в цей перехідний період ви вчасно отримували всю необхідну професійну інформацію – не тільки в оперативних випусках "Терміново в номер", а й у збільшеній кількості статей кожного здвоєного номера.

Тут і питання лікарняних, які завжди стають актуальними ранньою весною, і запізніле затвердження Мінфіном змін до ПСБО 22 "Вплив зміни валютних курсів", не кажучи вже про комплексну тему номера "Трансфертне ціноутворення – 2017".

Хочеться також розповісти про один невеликий документ, який не увійшов до основного номера, – лист ДФСУ від 03.03.2017 р. № 4497/6/99-99-15-02-01-15. У ньому ДФСУ відповіла на наш запит щодо грифа "Затверджено" податкової декларації з податку на прибуток – чи потрібне в ньому посилання на наказ Мінфіну від 08.07.2016 р. № 585, яким було внесено останні зміни до форми. Головне податкове відомство підтвердило незмінність своєї позиції: якщо наказ не викладає форму в новій редакції, то посилання на нього в шапці декларації не обов'язкове. І це відповідь тим не в міру завзятим контролерам районних інспекцій, які в разі будь-яких змін у формі декларації псують нерви платникам. Про які реформи можна говорити, якщо з року в рік – одне й те саме?

З повагою

Юрій Циганок, керівник бухгалтерського напрямку компанії ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua