Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 05, №20-21

Шановні читачі!

Дозвольте загадати вам загадку: що спільного між пошуковиком Google, Мінфіном і Укравтодором? Здаєтеся?

Кажуть, Google тримає в секреті й регулярно змінює свої пошукові алгоритми, щоб спритні господарі сайтів не могли "накручувати" собі результати пошуку. Мінфін зі своїми критеріями автоматичного блокування податкових накладних, схоже, намагається не відставати. Добре хоч, поки що в тестовому режимі.

Як нам відомо, ще у квітні, після оприлюднення на сайті ДФС першого проекту критеріїв блокування, їх чисельні параметри вже змінювалися "під час тестування". 5 травня побачив світ новий проект, ще заплутаніший порівняно з попереднім (це визнала навіть Н. Южаніна, голова податкового комітету ВР). І взагалі не факт, що новий проект – остаточний. А "скільки відкриттів чудових" на нас очікує з 1 липня, коли блокування запрацює в повноцінному режимі!

"А до чого тут Укравтодор?" – запитаєте ви. Злі язики кажуть, що замість ремонту доріг він просто переносить ями з місця на місце, щоб водії не запам'ятали їх розташування.

"Період перехідний, він же нормотворчий", – так охарактеризувала поточний момент Ніна Южаніна. Бухгалтери зі стажем помітять, що цей період триває вже мало не 26 років. Так і живемо...

З повагою

Юрій Циганок, керівник бухгалтерського напрямку компанії ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua