Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 06, №24-25

"Ну, громадяни ледарі, дармоїди, хулігани... хто бажає сьогодні попрацювати?" – якби цими словами Володимира Басова з комедії "Операция "Ы" спікер Верховної Ради відкривав кожне парламентське засідання, реакція більшості депутатів навряд чи відрізнялася б від реакції "клієнтів" виправної установи в тому самому епізоді фільму.

Увесь минулий тиждень депутати демонстрували стійке небажання працювати. У вівторок 6 червня на силу включили до порядку денного, але так і не розглянули президентський законопроект № 6232 про нові редакції процесуальних кодексів, який міг би суттєво прискорити розгляд судових спорів з держорганами.

У середу 7 червня й зовсім не зібрали кворум, через що спікер був змушений достроково закрити засідання.

У четвер 8 червня вони провалили голосування за поправки до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", що гармонізують наш основний професійний закон із законодавством ЄС. А до проекту Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність і зовсім не дійшли. Дійсно, що там народним депутатам до "якихось там" бухгалтерів і аудиторів. Кінець робочого дня, утомилися, перепрацювали, час додому...

У п'ятницю 9 липня в них "година запитань до Уряду", на якій вони традиційно, на камеру, зображують турботу про народ і гнівно вкривають ганьбою виконавчу владу. З якої як би ніхто відповідальності й не знімає. Але просто дивлячись на таку хроніку парламентського тижня, мимоволі вчергове задаєшся питанням: а навіщо нам утримувати 450 дармоїдів?

З повагою

Юрій Циганок, керівник бухгалтерського напрямку компанії "ЛІГА:ЗАКОН"

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua