Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 06, №26-27

Шановні читачі!

Минулого тижня увага професійної спільноти була прикута до Критеріїв зупинення реєстрації податкових накладних, які запрацюють із 1 липня 2017 року. Їх затверджено, проте з великою вірогідністю можна сказати, що до затвердженого документа до набрання ним чинності буде внесено зміни. Причина – надто багато особливостей не було враховано, у результаті в зоні ризику опинилися виробники, торговці-оптовики. При цьому Мінфін узяв на себе почесну місію покращувати критерії щокварталу. Шкода лише, що "піддослідним об'єктом" будуть платники ПДВ, проте нам же не звикати. Докладніше про це – у свіжому випуску видання.

Попрацювали для бухгалтерів і народні обранці, які завзято взялися за внесення змін до Закону про бухоблік, проте відповідний законопроект було прийнято за основу лише в першому читанні. Тож щиро сподіваємося, що на "виході" отримаємо якісний документ.

Судячи з усього, бухгалтерське літо обіцяє бути традиційно "спекотним", тому тим, хто не був у відпустці, варто подумати хоча б про короткотривалий відпочинок. Бережіть себе, а про інформаційне забезпечення подбаємо ми!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua