Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 07, №28-29

Шановні читачі!

Минулого тижня остаточно стало відомо, що звітувати з податку на прибуток платники повинні за оновленою формою декларації – податківці надали відповідне роз'яснення. Тож, аби полегшити вашу працю, тему номера ми присвятили саме цьому питанню.

Мінфін розробив відповідний законопроект про внесення змін до ПКУ, щоб звільнити платників ПДВ від штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних / розрахунків коригування внаслідок кібератаки. Щоправда, у нинішньому вигляді цей документ захищає лише продавця та жодного слова не містить про те, як бути покупцеві, який за незареєстрованими податковими накладними в червні матиме право на податковий кредит лише в липні. Сподіваємося, що законопроект таки буде доопрацьовано та прийнято наступного тижня Верховною Радою, ураховуючи що нардепи працюватимуть останній тиждень перед канікулами.

Дякуємо за довіру. Слідкуйте за нашими новинами.

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua