Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 08, №34-35

Шановні читачі!

Продовжується "спека" навколо СМКОР і, на жаль, внесені до Критеріїв блокування правки питання не вирішують. Щоправда, констатуємо офіційне покращення умов роботи фіскального органу. Так, відтепер, на радість податківцям, письмові пояснення та копії документів, зазначені у Вичерпному переліку № 567, платники податку подають виключно в електронному вигляді засобами електронного зв'язку. Попередня редакція цієї норми мала вигляд "має право", що давало змогу платникам податку подавати "розблокувальний" пакет як в електронній, так і в паперовій формі. Утім, фіскали наполегливо рекомендували подавати його лише в електронній. Щоправда, п. 201.16 ПКУ навіть на сьогодні не містить у цій частині жодних обмежень, чим, імовірно, і скористався Мінфін, зробивши "маленьке" уточнення до Вичерпного переліку № 567.

Цього разу й ми не обійшли проблематику СМКОР. Так, ми надали рекомендації щодо адміністративного та судового оскарження блокування реєстрації в ЄРПН податкових накладних / розрахунків коригування, а також відповіли на запитання, що нам надійшли. Завжди раді допомогти вам!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua