Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2017, 09, №36-37

Шановні читачі!

Швидко й непомітно промайнуло літо, і ми зустрічаємо осінь, а більшість бухгалтерів так і не встигли відпочити. Натомість, доки наші депутати відпочивали, Уряд "підкинув" нам кілька важливих новин.

Так, Кабмін ухвалив законопроект щодо запровадження єдиного казначейського рахунка, за допомогою якого платники податків можуть сплачувати податкові зобов'язання з податків і зборів та ЄСВ. Виняток становлять ПДВ й акцизний податок з реалізації пального.

У разі прийняття Закон набуде чинності з 1 січня 2018 року, а функціонування єдиних рахунків розпочнеться не пізніш як 1 липня 2018 року.

Крім того, орієнтовно з 9 вересня очікуємо на подорожчання алкоголю. Щоправда, є сумніви, що питущих стане менше, адже нелегальний продаж алкоголю, на жаль, існує.

Також унесено зміни до Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Тож сільгоспвиробники, які займаються вирощуванням перепелів, зможуть отримувати бюджетну дотацію.

Більше новин і цікавої аналітики – на сторінках нашого видання.

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua