Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Попробовать Оформить подписку
Попробовать Оформить подписку
От редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2022, 06, №23-24

Шановні читачі!

Минулого тижня ми отримали від вас велику кількість запитань щодо відновлення реєстрації в ЄРПН податкових накладних і розрахунків коригування до них. Ситуація дуже непроста, законодавці в Законі № 2260 не врахували всі нюанси, що з'явились після 24 лютого. Тож народним обранцям і ДПСУ варто терміново змінити алгоритм роботи СЕА ПДВ, аби не добити остаточно залишки бізнесу, який працює на загальній системі.

Наша ж редакція з першого дня війни ні на хвилину не припиняла надавати фахову допомогу своїм клієнтам. Ми не залишаємо поза увагою жодне ваше запитання, тож завжди чекаємо на зворотний зв'язок.

Тримаймося разом і вірмо у Збройні Сили України!

З повагою
Галина Зубар,
головна редакторка видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Получить полный доступ ко всем номерам и статьям издания Вы сможете оформив подписку на электронное издание БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакты редакции:
bz@ligazakon.ua