Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Попробовать Оформить подписку
Попробовать Оформить подписку
От редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2023, 03, №11-12

Шановні читачі!

Наш перший весняний номер присвячено особливостям договорів управління майном, оскільки в умовах воєнного часу за допомогою цієї форми договірних відносин можна розв'язати чимало проблем, зокрема й пов'язаних із відсутністю власників майна на території України. Тож цей інструмент варто використовувати, а як саме – докладно дізнавайтесь у нас.

Також чимало уваги ми приділили кадровим питанням у частині звільнення, оскільки за запитами бачимо, що є потреба освіжити для наших клієнтів усі проблемні моменти. Звертаю увагу, що маємо й першу судову "воєнну" практику. Тож знайдіть час ознайомитися з нею в БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Тим часом не вщухають пристрасті на ниві розблокування ПН/РК, а податківці то порушують чинне законодавство під час ухвалення рішень про відмову в реєстрації ПН/РК, то надають рекомендації, які в реаліях не працюють. Одним словом, обіцяний податковий "сервіс" у черговому процесі становлення й тестування – на платниках ПДВ. І тут, на жаль, нічого нового та поки що позитивного.

Також Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики сьогодні працює над законопроєктом щодо звільнення від податків бізнесу на територіях, де ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями рф. І, звісно, у нас із вами у фокусі уваги, зокрема, багатостраждальні податок на нерухомість і плата за землю. Сподіваємось, що закон буде ухвалено таки на користь платників податків. Безумовно, обурює, що Кабмін безкарно не виконав норми ПКУ й не затвердив відповідний порядок, але найбільше обурює, що платники податків несуть відповідальність за всі порушення (ба більше, під час війни нам узагалі обіцяють повернути в частині відповідальності майже повністю доковідні часи), а посадовці – не несуть жодної відповідальності й роблять вигляд, що так і має бути, ніби не про правову державу йдеться.

Однак, попри невтішні податкові новини, надія та віра в найкраще – це все, що в нас з вами є, як і те, що наша редакція завжди залишається вірною своїм клієнтам, тобто ми робимо все, що в наших силах. Тому жодне ваше запитання не залишиться без відповіді. Традиційно дякуємо вам за довіру.

Тримаймося разом і вірмо у Збройні Сили України!

З повагою
Галина Зубар,
головна редакторка видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2023

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Получить полный доступ ко всем номерам и статьям издания Вы сможете оформив подписку на электронное издание БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакты редакции:
bz@ligazakon.ua