Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2014, 12, №49/1

Шановні читачі!

Уже понад півроку видання "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" виходить у новому форматі – на основі Єдиної інформаційної платформи ЛІГА:ЗАКОН для всіх. Завдяки цьому воно отримало безліч нових читачів.

Припав до смаку новий формат і давнім шанувальникам нашого видання – користувачам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН, всередині якої видання виходило раніше. Від них надійшло побажання – перевидати в новому форматі і старі публікації "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" за минулі роки.

Ідучи назустріч побажанням читачів, ми відібрали з підшивки матеріалів видання за останні три роки найкращі та найбільш вичерпні публікації за трьома тематичними напрямками: "Оподаткування та бухгалтерський облік", "Праця та зарплата", "Право для бухгалтера". Частина з них зберегла свою актуальність і донині, інша частина буде надзвичайно корисною під час податкових перевірок за минулі звітні періоди. Але в будь-якому разі – це той "золотий фонд" публікацій, яким справедливо пишається наша редакція.

Отож зустрічайте спецвипуск "ТОП-100 матеріалів минулих років".

 

З повагою,
Юрій Циганок,
керівник бухгалтерського напрямку компанії "ЛІГА:ЗАКОН"

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua