Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2015, 06, №24

Шановні читачі!

11 червня набув чинності Закон України "Про правовий режим воєнного стану". Здавалося б, яке відношення він має до бухгалтерської тематики? Однак при більш детальному знайомстві з ним виявляємо ряд норм, які мають пряме відношення до діяльності підприємств.

Наприклад, Закон передбачає можливість запровадження трудової повинності громадян, примусового відчуження майна підприємств, а також особливий режим регулювання у різних галузях, таких як телекомунікації, засоби масової інформації, поліграфії, фармацевтики та інші. Тобто торкнутися він може багатьох. Тому будемо сподіватися, що до введення воєнного стану не дійде.

Тим більше, що є гарні новини. Такі, наприклад, як скасування валютного збору з валютно-обмінних операцій. Фактично депутати визнали свою помилку: ну хіба можна вважати доходом суму гривень, яку громадянин отримує в обмінному пункті, коли здає свою доларову "заначку"? І як можна змусити громадян здавати свої доларові заощадження, якщо з них за це ще й беруть додаткові півтора відсотка? Тож здоровий глузд нарешті взяв гору.

З повагою,
Юрій Циганок,
керівник бухгалтерського напрямку компанії "ЛІГА:ЗАКОН"

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua