Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2019, 01, №01-02

Шановні читачі!

Досить символічно, що перший номер нашого видання в новому році виходить напередодні великого свята – Різдва. Уважаю це доброю прикметою, адже саме цими днями, сповненими радістю величного торжества, ми наближаємося до найзначнішої події всіх часів – народження Христа.

Тож хочу привітати вас із цим святом і побажати, аби тепло й затишок панували у ваших оселях, Любов, Віра й Надія не згасали в душі, добробуту та взаєморозуміння вашим родинам і Божої благодаті в усіх ваших справах! Щиро зичу, щоб зійшло Господнє благословення, а свято народження Сина Божого згуртувало всіх українців на шляху до кращого життя! Радісних Різдвяних свят!

Христос народився! Славімо Його!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua