Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2019, 01, №03-04

Шановні читачі!

Триває гаряча пора річної звітності, адже січень зазвичай чи не єдиний місяць, коли бухгалтер працює одночасно і в поточному, і в минулому роках. Проте не варто хвилюватися – ми поряд.

Тему номера нашого видання присвячено теорії та практиці підготовки звіту про управління.

Не забули ми й про ФОП, адже їм теж потрібно вчасно подати декларацію.

Крім того, нагадую, що підприємствам, установам, організаціям із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб установлено квоту для працевлаштування, а отже не пізніше ніж 1 лютого 2019 р. необхідно подати звіт про квоту з працевлаштування. Усі практичні рекомендації щодо цього звіту надано у свіжому номері видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Традиційно є необхідна інформація й для бюджетних установ. І, звісно, це геть не все. Номер вийшов різнотематичним, і кожен може знайти для себе цікаву й потрібну інформацію.

Маєте запитання? Якщо ви – передплатник БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, то звертайтеся на е-mail: bz@ligazakon.ua, і наша редакція безоплатно дасть відповіді на сторінках видання.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З,

ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua