Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2019, 08, №33-34

Шановні читачі!

На ваші прохання тему номера нашого видання присвячено агентським договорам. Причому як на купівлю, так і продаж, як внутрішньоукраїнським, так і ЗЕД.

Побутує думка, що договір позички є одним із найоптимальніших варіантів використання авто працівників, фізичних осіб та фізосіб-підприємців. Однак так здається лише на перший погляд. Чому? Усі аргументи – у свіжому номері БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Звісно, як завжди, корисне для себе у нас можуть знайти і бюджетники, і ФОП.

Маєте запитання? Якщо ви – передплатник БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, звертайтеся на адресу: bz@ligazakon.ua. Наша редакція завжди готова прийти на допомогу та безкоштовно надати відповіді на сторінках видання.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З,
ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua