Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2019, 08, №35-36

Шановні читачі!

Знову фіскали, ігноруючи вимоги суду, виклали в листах Критерії ризиковості платника податку та Критерії ризиковості здійснення операцій, а також Показники, за якими визначають позитивну податкову історію платника податку. Чи законно це? Звісно ні, оскільки лист не є нормативним документом, проте його незаконність потрібно доводити в суді, а туди, як відомо, не кожен піде. От і тягнеться блокувальна вакханалія, і невідомо, чи зміниться щось на краще, коли запрацює оновлена податкова служба. Про те, що змінили зазначені листи та яка наразі ситуація – читайте у свіжому номері нашого видання.

Тему номера ми присвятили особливостям обліку тари, оскільки надходить безліч запитань з цього приводу. Крім того, розглянули ризики банкрутства згідно з МСФЗ і нюанси зайняття дропшипінгом. ФОП і бюджетників також не обділили цікавинками, тож welcome на наші шпальта – не пожалкуєте. Кожен отримає для себе щось корисне.

Маєте запитання? Якщо ви – передплатник БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, звертайтеся на адресу: bz@ligazakon.ua. Наша редакція завжди готова прийти на допомогу й безкоштовно надати відповіді на сторінках видання.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua