Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2019, 09, №37-38

Шановні читачі!

Народні обранці, зокрема від провладної партії, обіцяють нам уже з вересня масові законодавчі ініціативи, і не лише в частині податкового законодавства. Тож, шановні наші клієнти, не забудьте продовжити передплату нашого видання, адже, повірте, навіть бувалому й досвідченому фахівцеві важко самотужки зорієнтуватись у вирі інформації. Побутує міф, що Інтернет може допомогти. Категорично не погоджуюсь, адже безкоштовно – не означає якісно і своєчасно.

Отже, чому саме електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН?

Вам не потрібно носити (зберігати) гору паперових журналів, адже фахова й неупереджена думка професіоналів у зручному форматі – завжди під рукою в комп'ютері, телефоні чи планшеті.

Ми оперативно інформуємо про зміни в законодавстві та інші професійні події.

Ми пропонуємо широкий діапазон професійних тем, розрахованих на різні масштаби й напрями бізнесу. Тема номера повністю розкриває конкретне питання й міститься в одному номері, отже не потрібно переглядати номери за певний період.

Клієнти отримують доступний виклад матеріалів з оптимальним і практичним вирішенням проблемних питань.

Маєте запитання? Якщо ви – передплатник БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, звертайтеся на адресу: bz@ligazakon.ua. Наша редакція завжди готова прийти на допомогу й безкоштовно надати відповіді на сторінках видання.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою

Галина Зубар,

головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua