Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2020, 02, №07-08

Шановні читачі!

Цього разу пропонуємо вам з'ясувати МСФЗ-особливості обліку знижок і програм лояльності. Адже, хай як маркетологи не сушать свої голови в пошуках нових "плюшок" і "вау-ефектів", аби утримати наявних клієнтів і зацікавити нових, та фінансова й облікова реалізація будь-якої маркетингової творчості лягає на бухгалтерські плечі. А помилка може коштувати дорожче, аніж витрати на маркетингові фантазії. Тож розлогіше про це – у темі номера нашого видання.

Як завжди, кількість і тематика матеріалів видання розраховані буквально на будь-який смак і потребу. Тому впевнена, що кожен знайде в нас для себе щось цікаве й корисне.

На цей час податкові експерти й представники бізнесу чекають затамувавши подих на чергові зміни до Податкового кодексу, тож хочу вас запевнити, що ми тримаємо руку на пульсі подій і обіцяємо своєчасно й фахово інформувати про всі важливі новації.

Маєте запитання? Якщо ви – передплатник БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, звертайтеся на адресу: bz@ligazakon.ua. Наша редакція завжди готова прийти на допомогу та безкоштовно надати відповіді на сторінках видання.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua