Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2020, 05, №21-22

Шановні читачі!

В умовах фінансової кризи зростає актуальність бартерних операцій, оскільки є змога обмінюватися необхідними товарами без розрахунку грошима. Тож тему номера нашого видання ми присвятили саме бартеру.

На практиці найчастіше відбувається обмін неподібними запасами. Проте якщо ви плануєте обмін подібними запасами, то дізнатися, як це зробити правильно, можна в нас. Плануєте бартер у ЗЕД? Для вас теж є інформація.

Деякі роботодавці вже змушені скорочувати чисельність своїх працівників. Тож, як це зробити – нагадаємо на сторінках нашого видання. Крім того, ми ознайомимо вас із судовою практикою на цю тему.

Звісно, це ще зовсім не все, що ми вам підготували, тому переконані, що ви знайдете для себе щось потрібне й цікаве.

Дякуємо за довіру! Бережіть себе, а ми завжди готові прийти на допомогу своїм передплатникам і безкоштовно надати відповіді на сторінках видання.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua