Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2020, 09, №37-38

Шановні читачі!

Темою номера нашого видання ми обрали приєднання, оскільки цей вид реорганізації є популярним не лише в умовах коронакризи. Зокрема, приєднання є одним із способів реорганізації підприємств, який дає змогу серед іншого оптимізувати оподаткування. Тим часом перед ухваленням рішення щодо проведення такої реорганізації потрібно зважити всі плюси й мінуси. Крім того, у разі приєднання значення мають організаційні процедури, які підприємства повинні провести в податковому обліку, оскільки учасникам приєднання слід підготуватись до документальних перевірок і врахувати інші моменти. Отже, традиційно все від А до Я – у темі номера.

Також дізнавайтесь про те, як допомога по частковому безробіттю на період карантину впливає на розрахунок лікарняних і відпускних. Звісно, це далеко не все, що ми підготували для вас. Тож читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua