Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2021, 04, №17-18

Шановні читачі!

Продовжується наш із вами квест "Здай об'єднану зарплатну звітність й отримай квитанцію № 2", де комусь щастить, а комусь зовсім неочікувано – ні. Хтось просто повторно подає звітність і її просто приймають. Я ж у подібних ситуаціях згадую прогнози деякого з експертів щодо зникнення професії бухгалтера як такої. Не знаю, як в інших країнах, але точно не в нас і не тепер. Бо жоден штучний інтелект не зрозуміє логіки програми податківців, не говорячи вже про окремі норми нашого законодавства з урахуванням "усунутих" неузгодженостей. Тож єдине, що нам залишається, – триматися разом і підтримувати один одного.

Прийміть від нас найщиріші вітання з прийдешнім Великоднем! Нехай ваше життя буде багатим, як святковий стіл, чистим, як великодній рушник, і змістовним, як українська писанка!

Міцного здоров'я, радості, благополуччя, щастя й добра вам!

Христос Воскрес!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua