Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2021, 07, №29-30

Шановні читачі!

На ваші прохання цього разу тему номера ми присвятили переоцінці, оскільки ця процедура не така проста, як здається на перший погляд. Іноді переоцінку використовують із метою оптимізації, однак є певні ризики, про які ви теж дізнаєтеся з нашої теми номера.

Також традиційно відповідаємо на ваші запитання. Дякую за теплі слова на нашу адресу після того, як отримуєте відповіді на свої запитання. Нам надзвичайно приємно, що ви так високо цінуєте нашу роботу, адже ми справді передусім працюємо для вас і на вас. Тож щиро вдячна вам від нашої редакції за те, що знаходите час подякувати.

Ми завжди раді вам допомогти й чекаємо на зворотний зв'язок.

Бережіть себе! Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua