Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, БУХГАЛТЕР & ЗАКОН, 2021, 09, №37-38

Шановні читачі!

Цього разу тему номера ми присвятили надзвичайно актуальній темі – земельним відносинам. Зокрема, нещодавнє відкриття ринку землі викликало чимало запитань. Тож, якщо вам чогось не вистачило чи не знайшли відповідь на своє проблемне питання – із радістю допоможемо вам.

Не так давно в соцмережах натрапила на пост поважного консультанта стосовно того, що деякі професійні видання в буквальному розумінні лякають своїх клієнтів навіть заголовками. Ця тема викликала жваве обговорення. З етичного погляду я не можу давати оцінку іншим – це прерогатива їхньої аудиторії, а от щодо видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, не лише як головний редактор, а й як аудитор і колишній головний бухгалтер можу впевнено сказати, що лякати когось – то порожня справа, бо в нашій професії залишаються морально найстійкіші та найпрофесійніші люди. І ми з величезною повагою ставимось до них.

Наша ж місія допомогти клієнтам у складних ситуаціях унаслідок законодавчих колізій і невизначеностей, попередити про можливі ризики та знайти найбезпечніший і найоптимальніший варіант розвитку подій. А лякати нас усіх є кому: починаючи від законодавців і закінчуючи контролюючими органами. Тож витримки вам, а труднощі професійно подолаємо разом.

Традиційно дякуємо вам за довіру й за те, що залишаєтесь із нами. Чекаємо на зворотний зв'язок!

Бережіть себе! Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

З повагою
Галина Зубар,
головний редактор Б&З, ЛІГА:ЗАКОН

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Контакти редакції:
bz@ligazakon.ua